Kullanıcı Adı
                 
                   Şifre
                 
 
                 İcrapro Canlı Destek
     
 
     
           
                 
 
                 
 
 
                  > Site Haritası
 
     

 

 

 

 

 

 

 

   

Ürünlerimiz

İcraPro
İcraPro-Kurumsal
Lisanslı Ek Kullanıcı
Müvekkil Gruplama Yaması
Yıllık Teknik Destek Hizmetleri

İcraPro (İcraProffessional)

İcra Davaları Takip Yazılımı

İcraPro (İcraProfessional); bireysel ve kurumsal hukuk bürolarının icra takipleri sırasındaki tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmış ve 'kağıtsız ofis' ortamını hedefleyen bir icra takip yazılımıdır. Onaltı yılı aşkın bir süredir, kullanıcılarının güveni ve desteğiyle sürekli gelişen İcraPro, Türkiye genelinde 330'u kurumsal olmak üzere toplam 8825 lisanslı kullanıcısıyla, kendi alanında önemli bir boşluğu dolduruyor.

İcra takiplerinde, bazı hukuki süreçler kaçırılabilmekte, yanlış hesaplamalar yapılmakta ve dosyalarının doğruluğunu sürekli olarak adliyelerdeki dosyalar kontrol edilerek sağlanmaktadır. İcraPro yazılımıyla, hukukçular icra takiplerini artık dosya üzerinden takip etmemektedirler. İcraPro yazılımıyla, hukukçuların icra takiplerini süreç atlamadan, hatasız, eksiksiz ve zamanında gerçekleştirebilmesi, böylece bazı temel maddi kayıpların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Yazılımın yaptığı uyarılarla da gerekli hukuki süreçleri kaçırmamaları sağlanmaktadır.

İcraPro (İcraProffessional), bir icra davaları takip yazılımı olarak, bireysel hukuk bürolarının ya da kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış ve e-devlet hedefiyle T.C. Adalet Bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımıdır.

İcraPro yazılı evrak ve daktilo kullanımını kaldırarak kağıtsız ofis ortamını oluşturmayı amaçlamaktadır. Davacının avukata başvurusundan davanın adliyeye intikal edişine kadar tüm süreçler elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Böylece bilgilerin tekrarlı olarak girilmesi engellenerek zamandan ve işgücünden önemli ölçüde kazanım sağlanmaktadır.

Ayrıca programı kullanan hukuk büroları, farklı yetki seviyelerine göre kullanım izni verilebilmekte, her bir kullanıcının programda kullanabileceği bölümler belirlenebilmektedir. Yapılan tüm işlemler takip edilebilmekte ve bu durum ayrıntılı olarak raporlanabilmektedir.

İcrapro 6.0   ( En Son Sürüm )

 İcraPro 6.0, MySQL veritabanı teknolojisini kullanıyor, bu teknoloji ile bağlantı süreleri kısalmakta ve daha güvenli veri transferi sağlanmakta ve pek çok yenilik...

İcrapro 6.0 Lisanslı Ek Kullanıcı   ( Terminal Bilgisayar )

 İcraPro 6.0 ofis içindeki ağ bağlantısı ile ana bilgisayar dışındaki bilgisayarlarda da ortak çalışabilme olanağı sağlar.

 

  Eski ( 5.5 ve 5.6 ) versiyon kurulumlarını indirebilmek için lütfen tıklayınız.

 

 

İcraPro Linux Sürümü

 İcraPro 5.5 sürümünün linux işlerim sistemine uyumlu sürümüdür. Wine Emulatorüyle (Öykünücü) çalışması sağlanmıştır.

İcraPro Kurumsal

 İcraPro Kurumsal, bir icra davaları takip yazılımı olarak, daha çok kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ve e-devlet hedefiyle T.C. Adalet Bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımı olarak tasarlanmaktadır. Ülke genelinde aynı ilde ya da baska illerde yani mesafeye bağlı olmaksızın sınırsız sayıda kullanıcının yer alabileceği, internet üzerinde kendine özel çevrimiçi olarak çalışan bir sistem olacaktır. Bu sistemde ana bilgisayar üzerinde tüm kullanıcıların gerçekleştirdiği her türlü işlem eş zamanlı olarak görüntülenebilecek, isteğe bağlı olarak da tüm kullanıcıların birbirini görmeleri sağlanabilecektir.Bu yürütülmekte olan bir projedir.

Başa Dön

Lisanslı Ek Kullanıcı

İcraPro’nun, kurulu olduğu ana bilgisayar dışında sabit ya da taşınabilir bilgisayarlarda da işlem yapılabilmesini ya da kayıtların görülmesine olanak verir.

Ağ Üzerinde Ek Kullanıcı

 Bu sistemle ofis içindeki ağ bağlantısı ile ana bilgisayar dışındaki bilgisayarlarda da ortak çalışabilme olanağı sağlar.

Başa Dön

Müvekkil Gruplama Yaması

Müvekkil kayıtlarının özel olarak gruplanmasını ve isteğe göre müvekkil grupları oluşturulmasını sağlar.

 

Başa Dön

Yıllık Teknik Destek Hizmetleri

Yıllık Bakım Sözleşmesi

  Bu kapsamında, sözleşmede belirtilen süre içinde, İcraPro yazılımında yapılan değişikliklerden / güncellmelerden ve ofisi nizde alacağınız teknik servislerden ücretsiz olarak yararlanabilmenizi sağlar. Yalnızca Ankara ve İstanbu illeri içi geçerlidir.

  Yıllık Güncelleme Sözleşmesi

Bu sözleşme kapsamında İcraPro yazılımında yapılan değişikliklerden ve güncellmelerden,sözleşmede belirtilen süre içinde ücretsiz olarak yararlanabilmenizi sağlar.

 

Başa Dön

 

 

 

 

 

 
      

       Ürünler

         
          > Demo
          > Fiyatlar
 
   

       Güncellemeler

 
 
        

       Referanslar